Kontrola staveniska pomocou kamerového systému nebola jednoduchšia nakoľko ste sa určite stretli stým, že by ste potrebovali mať dohľad nad vykonávanými prácami na „stavenisku“ resp. na mieste výstavby rodinného domu, alebo chaty, či inej nehnuteľnosti ? S kamerovým systémom si môžete dopomôcť a ušetriť kopec času tým neustálym cestovaním na miesto stavby.

Nášmu zákazníkovi sme namontovali dočasný kamerový systém pre zvýšenú kontrolu stavby – pre jeho neustálu neprítomnosť.

Momentálne sa zaoberá tým, že potrebuje do sledovať množstvo kondenzátu, ktoré produkuje odvlhčovač na mieste stavby, aby nemusel neustále chodiť vylievať nádržku v nesprávny čas, ba dokonca sleduje aj vývoj teploty a vlhkosti jednoduchým digitálnym teplomerom.

Potrebné súčasti pre kamerový systém na stavbe:

Kontrola staveniska pomocou kamerového systému! / Sledovanie vývoja vlhkosti a činnosti odvlhčovača.
Sledovanie vývoja vlhkosti a činnosti odvlhčovača.

Ďalšou možnosťou kontroly staveniska pomocou kamerového systému je využitím na stavbách pri neustálom mobilnom presúvaní a použití kamier ako mobilného bodu, dokonca i bez elektrickej energie

Kontrola staveniska pomocou kamerového systému! / Mobilná PTZ kamera pripojená pomocou LTE routra.
Mobilná PTZ kamera pripojená pomocou LTE routra.

Zaujala Vás téma Kontrola staveniska pomocou kamerového systému. Ak Vás čokoľvek zaujalo alebo sa chcete opýtať nezodpovedané otázky, kľudne nás kontaktujte na info@mojekamery.sk alebo telefonicky +421 908 579 665.