KAMEROVÝ SYSTÉM

projektovanie - montáž - servis - GDPR
background
Kamerový systém / FAQ
Otázky a odpovede
 • Má vaša spoločnosť oprávnenie na inštaláciu kamerového systému?

  Áno, bez toho by spoločnosť ako taká nemala inštalovať bezpečnostné technológie.
  Naša spoločnosť je držiteľom licencie na prevádzkovanie technickej služby od roku 2018. Číslo licencie PT 002177.

 • Čo je to kamerový systém a z čoho sa skladá?

  Kamerový systém je technické zariadenie na zaznamenávanie obrazu a zvuku zväčša v chránenom objekte.
  Jeho skladu tvoria kamery, ktoré sú pripojené ethernetovým káblom k záznamníku (NVR), ktorý má v sebe obsiahnuté dátové úložisko (HDD), kam sa daný záznam uchováva. Celý systém je možné jednoducho ovládať pomocou myšky a monitora ako aj cez app-ku v mobile pomocou internetu alebo lokálnej siete.

 • Montujete kamery po celom Slovensku ?

  Áno, montáž kamier vykonávame v rámci celej SR, naše sídlo je na východnom Slovensku v meste Spišská Nová Ves, kde sa nachádza aj showroom. Pobočku máme taktiež aj v Bratislave.

 • Na aké objekty ponúkate kamery?

  Montáže kamerových systémov ponúkame na akékoľvek objekty, ktoré je potrebné monitorovať. Dokážeme dať kamery všade tam, kde sa nachádza stabilná elektrická energia.

  Ponúkame kamery určené pre rodinné domy, malé ale i veľké podniky typu obchod, prevádzky, sklady, veľké výrobné objekty, rôzne rekreačné objekty – chaty, bytové a domové jednoty. Vo verejnom sektore sú to školy, mestá, alebo obce.

 • Za aký čas sa vykoná montáž kamier?

  Všetko to záleží od veľkosti objektu a počtu kamier, či dĺžky kabeláže a jej uloženia. Rodinné domy sa snažíme namontovať do 1 max 2 dní. Iné objekty závisia od veľkosti, členitosti a počtu sledovaných bodov.

  Vieme sa taktiež prispôsobiť a v prípade dohody vykonať montáž aj mimo pracovného týždňa, v závislosti od danej situácie a požiadavky klienta.

 • Kde všasde môžem kamery sledovať ?

  Odpoveď znie jednoducho 🙂 všade tam kde máte dostupné internetové pripojenie. A to bezplatnou mobilnou aplikáciou EasyLive pre Android a iOS. Taktiež kamery je možné sledovať priamo na monitore pri záznamníku (NVR), prípadne cez aplikáciu pre platformu Windows či Mac.

 • Musí inštaláciu systému vykonať len ``certifikovaná`` firma?

  Pri menších inštaláciách nemusí, ale v tomto prípade sa stratí záruka na funkčnosť systému ako celku, keďže môže byť nainštalovaný neodborne a môžu byť pozmenené nastavenia. Preto túto možnosť neodporúčame.

  V prípade natiahnutia kabeláže, ktorú si dokážete natiahnuť aj sami pre kamerový systém sa táto záruka nestráca, pred samotnou montážou sa vykoná odborné meranie kvality kabeláže a následne sa systém nainštaluje.

 • A čo ochrana osobných údajov ? Ako nato ? (GDPR)

  Na vlastnom pozemku môžete monitorovať všetko čo potrebujete bez obáv a zbytočných papierov. Iné to je pri inštalácii kamier pre bytové domy, väčších alebo zdielaných objektov, predajní kde je potrebné mat vypracovanú bezpečnostnú smernicu a dokumentáciu ako aj mať riadne označený priestor kam človek, zákazník vstúpi a bol týmto označením riadne informovaný. S vypracovaním dokumentácie a bezpečnostnej smernice Vám radi pomôžeme 🙂

Idem do toho, potrebujem kamerový systém
Predbežná cenová ponuka