Pri myšlienke inštalácie alarmu do rodinného domu alebo bytu sa neustále vynárajú otázky, či daný alarm budeme vedieť správne použivať, či nám nebude robiť nečakané poplachy a ako to budú vnímať susedia ak nastane poplach ?

Segment alarmových systémov je vo svete veľmi široký a je dostupných veľmi veľa rôznych certifikovaných ale i necertifikovaných zabezpečovacích systémov, ktoré si zákazník môže zakúpiť a namontovať, na druhej strane je zase otázne či bude aj správne fungovať.

Ak si kladiete otázku – Ako môžem využiť zabezpečovací systém? Odpovedí je veľa 🙂

Alarmom sa v dnešnej dobe dá ovládať hádam čokoľvek – je to taká malá automatizácia v praxi, ale treba myslieť aj na to, že alarm ma primárnu funkciu zabezpečovať objekt v ktorom je inštalovaný a doplnkovo slúži aj na otváranie garážovej brány, zapálení svetla pri odblokovaní alarmu, zapnutí zavlažovania alebo dokonca aj vypnutia prívodu vody (plynu) ak nastala v dome havária, dokáže privolať pomoc a mnoho ďalších funkcií.

Príkladom otvárania brány je aj signálový modul JB-111N, ktorý dodáva impulz a garážová brána sa ním dá ovládať.

Ak Vás čokoľvek zaujalo alebo sa chcete opýtať nezodpovedané otázky, kľudne nás kontaktujte na info@mojekamery.sk alebo telefonicky +421 908 579 665.