www.mojekamery.sk

#Alarmy | 08.10.2019 11:07

Bezdrôtové alarmy AJAX Systems

ová rada alarmov AJAX Systems Vám prináša pohodlné nasadenie do priestorov, kde kabeláž už nieje možná. Tento alarm ponúka bezdrôtové prepojenie jednotlivých prvkov do HUB-u a to až do vzdialenosti 2000m a výdržou batérii až 7 rokov.


Ponuka prvkov je bohatá a postačí na komplexné pokrytie ochrany pre rodinné domy, byty, chaty alebo rekreačné objekty a to detektormi pre detekciu pohybu, detekciu rozbitia skla, detekciu otvorenia okien / dverí, ochranu proti požiarom, detekciu úniku CO, detekciu zaplavenia ako aj automatizáciu pomocou spínacej zásuvky.
Dohľad pomocou mobilnej aplikácie
Zabezpečovací systém AJAX je ľahko konfigurovateľný a ovládateľný pomocou mobilnej aplikácie. Mobilná aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačnými systémami Android a iOS. Aplikácia umožňuje zaarmovať / odkódovať priestor, inštalovať, konfigurovať a kalibrovať všetky zariadenia v systéme a okamžite informuje užívateľa o poplachu. V aplikácii je možné zobraziť aj živý prenos (video aj audio) až z desiatich IP kamier výrobcov tretích strán. V prípade poplachu je tak možné ľahko skontrolovať strážený priestor.